« HAKKIMIZDA »

hakkimizda

KURULUŞ :

İMAJ Dizayn Stüdyo Tanıtım ve Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2001 yılında kuruldu.

İMAJ Dizayn, kişiler ve kurumlar için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak çağdaş, kaliteli, geleceğe dönük hizmet sunmayı, kusursuzluğu ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen teknolojik bir reklam, tanıtım, bilgi işlem ve iletişim şirketidir.

GELİŞİM :

Müşterilerimize iletişim teknolojilerine bağlı en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile alt yapımızı günümüzün son teknolojilerine uygun olarak tamamlamış bulunuyoruz. Bu bağlamda günümüzde kişi ve kurumların ihtiyacı olan; medya streaming, veritabanı bulundurma, elektronik posta, web sitesi bulundurma ve web alan adı hizmetleri için gerekli altyapıyı sağlayan sunucularımız kapasiteleri itibari ile geleceğe dönük olacak şekilde dizayn edilmiştir.

MEVCUT DURUM ve HEDEFLER:

Müşterilerimizin ihtiyacı olan yazılımları, grafiksel, görüntülü ve sesli tasarımları geliştirmek için teknik gereksinimlerimiz olan işlem gücü yüksek bilgisayarlar, yüksek çözünürlüklü ve geniş ebatlı monitörler, yüksek hassasiyetli tarayıcılar, renkli ve siyah olmak üzere değişik teknolojilerde baskı yapma kapasitesine sahip yazıcılar, gelişmiş teknolojiye sahip ses kayıt cihazları, mikserler, yüksek kalitede kayıt yapabilme özeliğine sahip kameralar, yüksek hızlı ve geniş kapasiteli depolama üniteleri ve her türlü sarf malzemelerini envanterimizde bulundurmamız, güncel teknolojilere sürekli adaptasyon halinde olmaları için teknik eğitimlere tabii tuttuğumuz tasarım, yazılım ve prodüksiyon personelimiz ile Türkiye’deki bilişim anlayışını Global Dünya standartlarına yükseltmeyi hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı bir ilke edinen İMAJ BİLİŞİM, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, kaliteden ödün vermeden, uygun çözüm ve düşük maliyet anlayışı içinde size sunmaktadır.

Kalite Politikamız;

 • Konusunda eğitimli ve deneyimli personelimizle ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek,

• Çalışmaktan mutluluk duyan bireysel hedefleri olan ve bu hedefleri sürekli gözden geçiren, kalite politikamızı benimsemiş olan ekibimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite yönetim sistemine uygun ve sürekli hizmet vermek ,

• Kuruluşumuzun hem bilişim sektöründe lider, hem de pazarda etkin bir konumda bulunması için çalışmak,

• Kalite yönetim sistemi ile ilgili tüm çalışmalarımızı kontrol altına alıp sürekli iyileştirilmesini sağlamak için gerekli faaliyetleri gerçekleştirmek, imaj anonim şirketi ve çalışanlarının hedefidir.

EKİBİMİZ :

Stratejik öngörüler ile yarının ihtiyaçlarını tespit etmeyi ve hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen İMAJ BİLİŞİM; sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı içerisinde kendini geliştirerek, sizlerin daima bir adım önde olmanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Yönetim (İmaj-Managing): Sınır tanımayan hayal güçleri, engin teknoloji bilgileri, değişim ve gelişime verdikleri önem sayesinde firmamızı bugüne getiren ve sizlere daha iyiyi sunmak amacıyla vizyonumuzu belirleyen, firmamızın İMAJ BİLİŞİM olmasını sağlayan birimimizdir.

Proje Ekibi (İmaj-Project): Sektörel, bireysel talepler ve şirket hayallerimizin teknolojik mimarlığını yapan birimimiz, müşterilerimiz ile ilk temas eden ve proje sonuna kadar onların talep ve ihtiyaçlarını anlayarak ilgili birimlere ileten firmamızın doğal gücüdür.

Yazılım Ekibi (İmaj-Soft): Firmamızın çekirdeğini oluşturan genç, dinamik yazılım birimimiz, hayatı kolaylaştıran ve verimliliği artıran çözümler geliştirmekte, gelişen teknolojiyi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Tasarım Ekibi (İmaj-Design): Siz müşterilerimizin düşüncelerini proje ekibimizin yorumları ile birleştirerek resme dönüştüren ekibimiz, marka oluşturma, kimlik kazandırma gibi uzmanlıklarının yanı sıra, kullanıcı dostu yazılımlar oluşturmamızın da anahtarıdır. Hayal edebilmenin önemine inanan birimimiz firmamızın kabuğudur.

Teknik Ekip (İmaj-Network): Müşterilerimizin ve diğer birimlerin teknik ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilme olgusuyla çalışan ekibimiz, teknolojinin hayata geçirilmesi safhasındaki temel ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.


Yukarı Çık!