« HİZMETLERİMİZ »

YAZiLiM-HİZMETLERİ

        Bilginin yönetiminin en önemli unsur haline geldiği günümüz iş hayatında İmaj Dizayn, istemci ya da web tabanlı, etkileşimli ve entegre yazılım çözümleri ile müşterilerinin verimliliği ve iş etkinliğini artırmaktadır.

        Veri depolama, işleme ve sunma kapsamında güvenli ve yetkin altyapısı doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

        Çözüm yelpazesi içinde Fiziksel Arşiv Yönetimi, Elektronik Arşiv Uygulamaları, Doküman Formatlama, Servis Büro, Veri / Doküman İşleme ve Doküman Yönetimi kapsamında çözümler bulunmaktadır.

        İmaj Dizayn, kendi geliştirdiği yazılımların yanısıra, yetkin uluslararası firmaların çözüm ortağı olarak müşterilerine esnek çözümler sunabilmektedir. Çözümler müşterilerimizin gereksinimlerine göre biçimlendirilmekte, yerel veya uzaktan erişimin yanısıra, gereksinim durumunda çeşitli dış kaynaklar ile web ortamı üzerinde entegre veri iletişimi sağlanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

İMAJ ABONE EVRAKLARI YÖNETİM SİSTEMİ


Abonelik hizmetlerinin verilmesi esnasında alınan evrakların etkin ve güvenli bir şekilde aranması, üretilmesi, kurum performansının takibi, her türlü abone hareket sürecinin yönetilmesi, kurumun dışa dönük yüzünün kaliteli-güvenilir-görsel bir şekilde gösterilmesi, var olan dokümanların güvenli şekilde arşivlemesidir.

İMAJ STOK - DEPO TAKİP OTOMASYON SİSTEMİ

Stok takibini kontrol altına almak, stokların depo içindeki düzeni, depo kapasitesi ile orantılı stok yönetimi, depo transferleri noktasında kontrol sistemi geliştirmek için planlanan stok - depo takip otomasyonları potansiyelinizin farkında olarak ticaret yapmanıza imkan tanır. 

İMAJ İTHALAT - İHRACAT DOSYA YÖNETİM SİSTEMİ

Proforma faturadan, gümrük beyannamesine kadar tüm belgeleriniz elektronik ortamda güvenli bir şekilde depolanır.

İMAJ INVOICE

Faturalarınızı etkin bir şekilde yönetin! İMAJ Fatura Yönetimi, tüm fatura işlem adımlarını göz önünde tutarak önceden tasarlanmış fatura süreçlerini yöneten iş akış çözümleri sunar. İMAJ Fatura Yönetimi, en genişletilmiş otomatik satınalma fatura süreçlerine hizmet eden bir önceden ayarlanmış çözüm paketidir. Tüm faturalama süreçleri düşünülerek tasarlanmıştır. 

İMAJ DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ

Dokümanları yönetmek ve arşivlemek hem çok zamana, hem de yüksek maliyetlere yol açmaktadır. İMAJ Doküman Yönetim Sistemi (DMS), iş yükünüzü ve maliyetlerinizi gözle görülür şekilde azaltarak kurumunuza büyük faydalar sağlar, işletme giderlerinizi azaltır ve üretkenliğinizi artırır. 

BELEDİYELER İÇİN EBYS
 
Belediyeler İçin Elektronik Belge Yönetimi; Gelen Evrak-Giden Evrak, Öğrenci işleri ve İK yönetimi gibi Yükseköğretim iş süreçlerinin tamamını kapsamaktadır. Belediyelere özel bu çözüm paketi, Gelen Evrak- Giden Evrak kayıtlarını ve tüm dokümantasyon süreçlerini, kalite standartları çerçevesince, web tabanlı olarak uçtan uca yönetmenizi sağlayacak, kurumunuza hız ve performans kazandıracak, kağıt maliyetlerinizi düşürecektir. 

İMAJ SÖZLEŞME YÖNETİM SİSTEMİ

İmaj Sözleşme Yönetimi; sözleşme yönetim işlemlerinizi otomatikleştirir, sözleşmelerinizi daha hızlı ve daha güvenli yönetir/işleme alır. Bu sayede verimliliğiniz artarken, maliyetleriniz azalır.

MOBİL SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Operasyonlar, anında barkodlarından okutulup özellikle üretim safhaları (Prosesleri) ve başlama-bitiş süreleri eş zamanlı sisteme aktarılır. Bu sayede iş süreçlerinin doğru olarak hesaplanması sağlanır. 

Mobil uygulamalar ile, üretim prosesleri, depo giriş / çıkış işlemleri, sevkiyat işlemleri, mal kabul işlemleri, saha satış ve sipariş alma gibi birçok işlemi bilgisayardan bağımsız bir şekilde yapabilirsiniz. 


Yukarı Çık!