« AMAÇLARIMIZ »

hakkimizda

Belediyeler İçin Elektronik Belge Yönetimi

Yükseköğretim Kurumlarında, Elektronik Belge Yönetim (EBYS) sistem yönetmeliğine uygun geliştirdiğimiz çözümümüzü sizlere sunuyoruz.

Belediyelerdeki bilgi ve belge yönetimini kolaylaştırmak ve daha güvenli bir hale getirmek için TSE 13298 standartlarına uygun ve Avrupa Birliği Yasaları ile uyumlu uygulamalarımız;

Gelen Evrak-Giden Evrak, Öğrenci işleri ve İK yönetimi gibi Yükseköğretim iş süreçlerinin tamamını kapsamaktadır.

Belediyelere özel bu çözüm paketi, Gelen Evrak- Giden Evrak kayıtlarını ve tüm dokümantasyon süreçlerini, kalite standartları çerçevesince, web tabanlı olarak uçtan uca yönetmenizi sağlayacak, kurumunuza hız ve performans kazandıracak, kağıt maliyetlerinizi düşürecektir.

Felaket durumunda belgelerinizi korumak,yaşanan hacker saldırıları ve telafisi mümkün olmayan yangın, sel ve deprem gibi doğal afetler nedeniyle yaşanabilecek üzücü olayların kurumunuzdaki bilgi ve dokümanlara zarar vermemesi için sizlere bu çözümleri sunuyoruz.

Gelen Evrak-Giden Evrak;Kamudan Gelen ve Giden Evrakları elektronik ortamda takip edebilir ve hangi belgenin hangi dosyaya ait olduğunu ilişkilendirme.

Ofis Entegrasyonu; Word vb. ortamda üretilen belgeleri entegre uygulama ile otomatik çalıştırma, Outlook, SAP ve Lotus Notes ile tam entegrasyon çalıştırabilirsiniz.

Microsoft Office, SAP ve Lotus Notes ile %100 entegre çalışır.

Evrak Yönetimi ve Hatırlatma;Dağıtım tarihine göre onay zamanı gelen evraklar için e-posta ile hatırlatma.Saklama/İmha Süreleri, kalite sistemine uyumlu. Devlet Arşivlerinin Standart dosya planı TSE 13298 uyumlu.

Tarama , Saklama ve Arşiv; Gelişmiş OCR teknolojisi basılı Evrakları tarayarak elektronik ortama aktarım ile hızlı bilgi işleme avantajı, Uygun maliyetle evrakları saklama ve arşivleme. 

Süreçler ve İş Akışları; MS Visio iş akışlarını kodlama yapmadan oluşturma, eskalasyon desteği ile tüm süreçlerin zamanında ve verimli biçimde gerçekleşmesi,

Güvenlik ve Yetkilendirme;Kullanıcı, grup, rol, Gelen-Giden Evrak bazında yüksek güvenlik. Belge türüne göre yetkilendirme yapılarak yüksek güvenlik sağlanmaktadır.

Arama ve Bulma ile Mobil Erişim;Tam metin (full text) ve detaylı arama fonksiyonu ile her türlü belgeye ve içeriklerine hızlı ve güvenli erişim,mobil uygulama, iphone, ipad ve android cihazları ile hızlı ve güvenli erişim.

E-imza Entegrasyonu;E-imza ile evraklarınız da güvenli ve yasal onay süreci, TÜBİTAK Elektronik İmza sistemi ile entegre, Avrupa Birliği Yasaları ile uyumlu arşivleme yapısı.

Tüm bu kolaylıkların yanında, kurumsal portal üzerinden tüm dokümanlar için tek bir dijital çalışma ortamına da sahip olacaksınız. Ülkemiz geleceği için eğitimin değerini bilen İMAJ Dizayn, Türkiye'de Belediyelerin iş süreçlerini Elektronik ortama taşıyarak kurum ve öğrencilerin daha kaliteli ve hızlı hizmet alabilecekleri çözümleri sunuyor. Konuyla ilgili her türlü sorularınız için her zaman arayabilirsiniz. “WE SAVE TIME”


Yukarı Çık!