Özel Yazılım
15.11.2019 13:57:29
Özel Yazılım

ÖZEL YAZILIM SIFIRDAN ÜRETİM

Özel yazılım ile Herkes farklı olmak ister, Her firma birbirinin aynı tasarıma sahip olmadığını ve hepsi birbirinden daha üstün olduğunu kanıtlamak ister. İşte bu bölümde biraz bütçe, biraz beyin fırtınası ile harikalar yaratabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda firmalarınız için en kaliteli yazılımları sizler için kodluyoruz.

WEB ARAYÜZÜNDE EN GÜNCEL YAZILIM DİLİ GOOGLE GO

Web tasarımı ve kodlamada en güncel yazılım Google GO dilidir. Google'nin özellikle Google GO diline geçmesi kendi dilini yazması ile birlikte internet siteleri de google ile %100 uyumlu olma adına Google GO diline geçti. Tabiki bilinen bir dil olmadığından ötürü bu işi sadece yazılımdan gerçekten %100 anlayan kişiler çözmeye başladı. Editçi tabir ettiğimiz kopyala yapıştır yada hazır yazılımları editleyen yazılımcıların çözebileceği bir dil değildir. Tamamen profesyonel ve temelden eğitim almış kişilerin çözebileceği bir dil seçeneğidir.

NASIL BİR ÖZEL YAZILIM YAPABİLİRSİNİZ?

Örnek olarak bir müşterimiz hazır e-ticaret sitelerini tek bir çatı altında siparişlerini yönetmek istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Google Go dili ile yazılmış jet hızında çalışan bir uygulama gerçekleştirdik. 10 Adet e-ticaret sitesini tek bir panel üzerinden yönetmesini sağladık. Kargo takip işlemleri yapabilmek, siparişi teslim edebilmek ve istatistikleri sipariş durumlarını takip edebilmeleri ve tek panelden yönetip çıktı alabilmeleri ve müşterilere en hızlı şekilde hizmet verebilmeleri için bu özel yazılımı gerçekleştirdik.

Sizlerinde özel istekleri olursa İmaj Dizayn her türlü istediğiniz yazılımı Türkiye'nin en gelişmiş yazılım dili Google GO ile sizlere gerçekeştirecektir.

FİRMANIZA ÖZEL BİR WEB TASARIM MI İSTİYORSUNUZ?

Kurumsal bir web siteniz var ve internette daha önce hiç olmayan bir CMS portal yazılımı mı istiyorsunuz? İmaj Dizayn isteğinizi mümkün olan en kısa sürede sıfırdan sizler için kodlayacaktır. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?